گل داوودیه من !
امشب که اینو برات مینویسم دُرست ۲۴ ساعته که نه دیدمت و نه باهات صحبت کردم . خاک بر سَرَت . ۲۴ ساعت لذت هم صحبتی با من رو از دادی . ۲۴ ساعت نتونستی از صدام لذت ببری و از بیانیه هام استفاده کنی . یا تایپ کندم رو توی فضای مجازی تحمل کنی . و یا حتا گیج بازی ها و اون سوال های بی ربطمو . ۲۴ ساعته که به صورت سورئال گونه ای از دوستات برام صحبت نکردی و طراحیِ مزخرفمو تو سرم نکوبیدی .
زُجیه ی عزیز نمیدونم در این مدت چه غلطی کردی اما اینو بدو که تو هیچوقت اجازه نداری بدون من شیر موز بخوری و یا مسیر مطهری تا خیابون بعثت رو پیاده بیای . حتا با اولیات . دیگه من نمیدونم از یه جایی به بعدش رو با تاکسی بیا؛ تاکسی زرد . خلاصه این شهر کوفتی به من و تو خیلی تاکسی زرد بدهکاره . شب ها قبل خواب از خدا تقاضای پول کن شاید فردا شیر موز ما به اب انبه ارتقاع پیدا کرد . من دارم سعی میکنم که وقتی خندم میگیره گشاد نخندم ، اما نمیتونم و امیدوارم توهم هرگز نتونی .
گل داوودیه من شبها اندکی زود تر بکپ تا مجبور نباشی تا غروب بخوابی و فرصت طلاییه در کنار من بودن رو از دست بدی . دختر خوبی باش و شبها مسواک بزن و روز ها موهای میمون گونه ات رو شونه کن تا از غَضَب و خشم خدا در امان باشی .
راستی امروز دیگه اسنپ مارکت دلتنگم نشد و خیلی تنها تر شدم . اما توی خیابون یه خانم جوان به من یه شاخه گل دادن که یه کاغذ دور گل پیچیده شده بود و درباره ی خمس و کاراهای خوب نوشته بود که فقط شصت ثانیه روی من تاثیر مثبت گذاشت . اما خوشحالم کرد و جای خالیه اسنپ مارکت رو برام پر کرد .
از خدا می خوام اون چند تا ادم درست درمون دورت رو برات نگهداره .
ستای عزیز دل تَنگِتُم .
دیگه بسه .
شب بخیر .

.
.
.
|

مثل من ، مثل هم

چند تا ادم درست درمون

رو ,یه ,گل ,۲۴ ,خدا ,تو ,تاکسی زرد ,اسنپ مارکت ,ساعته که ,۲۴ ساعت ,چند تا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تکنیک برتر اخبار سایت بلگ بیست وبلاگ جامع پزشکی و سلامت کافه شعر نقد فارسی merlinfa گنجینه فایل diiigikala داســـتـا نـــهـای دلـنـشـــیــن صـــــادق دايره جامعي از اطلاعات